LVIV OPT

Про нас

Гуляючи по місту, все частіше і частіше можна зауважити вивіски з надписом Stock. Що це? Одяг Second Hаnd (другі руки -англ.) Або Новий брендовий товар? Давайте разом розглянемо, що таке СТОК. Як каже Вікіпедія Stock – (англ.- дослівно запас або залишки на складі) — речі, одяг і взуття, які були у продажу, але не були продані в певний строк у магазинах, або невчасно вивезені зі складів виробників чи дилерів.

Тобто товар залежується на складах виробника, оптових дилерів або магазинів, «заморожуючи» оборотні кошти і створюючи додаткові проблеми. Найпростішим способом подолати їх буде продати товар стоковим магазинах за нижчою ціною. 

Давайте розглянемо детальніше, як утворюються стокові запаси.

Сток від виробника

На складі фірми-виробника з різних причин (криза, закриття магазинів-партнерів, зміни споживацьких настроїв) товар який не був відправлений у торгові мережі залежується. Розуміючи, що частина пошитого одягу, взуття вже не можливо реалізувати, фірмі-виробнику простіше і вигідніше продати стоку, щоб не заморожувати активи.

 Також буває, що у виробника залишаються тканини, фурнітура від останньої колекції і щоб знову ж таки зменшити витрати (зберігати дорого), виробник дошиває додаткову партію і відправляє її у стоковий магазин. Таким чином, ми споживачі, маємо змогу придбати фірмовий одяг за більш цікаву ціну.

Сток оптових компаній, дилерів

Оптові компанії закуповують у виробників партії одягу та взуття для подальшої реалізації у роздрібних магазинах. Хоча вони зацікавлені, щоб увесь товар розпродався у повному обсязі, проте продати все до останньої речі не вдається, на складах залежуються залишки – так названий - сток. Дилер зацікавлений, чим швидше продати товар і отримати свій прибуток для подальшого вкладення у новому році, сезоні, тому він приймає рішення про реалізацію товару у стокових магазинах. Такі речі часто доходять до споживача з бірками, у повному розмірному ряді і за зовсім іншою цікавішою ціною, хоча кілька місяців тому цей товар продавався у фірмових магазинах з величезною націнкою.

Сток роздрібних магазинів

Одяг європейських брендів потрапляє у мережі магазинів, де на нього встановлюється максимальна націнка. Незважаючи на зусилля і хитрощі маркетологів, торгова мережа не розпродає усі закуплені речі, а сезон добігає кінця. Тоді на допомогу приходить «важка артилерія» починається сезон розпродажу Але все ж на полицях залишається товар, а тим часом розпочинається новий сезон і торгове місце потрібно звільняти для наступної колекції. От тоді товар від брендових фірм, який залишився відправляють у сток. Торгові мережі отримують можливість придбати нову колекцію, а на полицях стокових магазинів з'являється свіже поступлення. ( Tchibo (TCM), Lidl , ALDI)

Сток та споживач

Сток, нам як покупцям та споживачам, дає можливість отримати високої якості одяг  взуття європейських брендів, за помірними цінами. Сток підтримує новий тренд Розумне споживання - розумна витрата коштів, дотримання балансу:  ціна-якість та отримання задоволення від обнови. Багато успішних політиків, бізнесменів та провідних акторів підтримують цей тренд.

І ми впевнені, що вам, як і нам близька ідея «Розумного споживання», тоді з великим задоволенням, чекаємо Вас серед наших постійних клієнтів

Поділись  отримай знижку -10%